Autoryzowany serwis silników marki DEUTZ

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją świadczącą o pełnym profesjonalizmie naszej firmy, będącej partnerem serwisowym oraz handlowym BTH FAST, czyli generalnego przedstawiciela firmy DEUTZ AG na polskim rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą usługi serwisowe, naprawy doraźne oraz główne, a także wymianę uszkodzonych podzespołów na oryginalne części zamienne DEUTZ.

W CELU ZGŁOSZENIA AWARII KLIKNIJ   TUTAJ

Firma MAKAR Autoryzowany Serwis Silników DEUTZ oferuje usługi w zakresie:

  • Serwis mobilny silników DEUTZ 
  • Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne silników DEUTZ w tym silników najnowszej generacji TIER 3, TIER 4, TIER 4Interim oraz TIER 4Final
  • naprawy bieżące i doraźne silników DEUTZ
  • naprawy główne i remonty kapitalne silników DEUTZ

Serwis silników DUETZ realizujemy poprzez mobilne zespoły przeszkolonych, doświadczonych i w pełni wyposażonych w narzędzia i zestawy diagnostyczne Techników Serwisowych.

Naszym niewątpliwym atutem jest szybkość reakcji oraz dostępność części w magazynie co pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie awarii. Staramy się podejmować działania serwisowe do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia awarii.

  facebook                                                                                                                  logo deutz małe