Autoryzowany serwis DEUTZ – przeglądy i remonty silników

Głównym profilem naszej działalności są usługi serwisowe, którymi obejmujemy silniki DEUTZ.   Oferta uwzględnia zarówno naprawy doraźne, jak i remonty kapitalne. Wykonujemy również przeglądy silników DEUTZ oraz naprawy podzespołów silników. Jako partner serwisowy oraz handlowy firmy BTH FAST – generalnego przedstawiciela firmy DEUTZ AG na polskim rynku – nie tylko gwarantujemy pełen profesjonalizm wykonywanych prac, ale też dostarczamy wyłącznie oryginalne części zamienne. W asortymencie mamy zarówno nowe, jak i używane części DEUTZ.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją, która potwierdza pełen profesjonalizm naszej firmy.

W CELU ZGŁOSZENIA AWARII KLIKNIJ TUTAJ

Oferta usług serwisowych

Firma MAKAR Autoryzowany Serwis Silników DEUTZ oferuje następujące usługi:

  • mobilny serwis DEUTZ – naprawy silników u klientów na terenie całej Polski,
  • gwarancyjne i pogwarancyjne przeglądy silników DEUTZ, w tym silników najnowszej generacji TIER 3, TIER 4, TIER 4Interim oraz TIER 4Final
  • naprawy bieżące i doraźne silników DEUTZ,
  • naprawy główne i remonty kapitalne silników DEUTZ

Silniki DEUTZ naprawiają i remontują mobilne zespoły przeszkolonych, doświadczonych i w pełni wyposażonych w narzędzia i zestawy diagnostyczne techników serwisowych.

Naszym niewątpliwym atutem jest szybkość reakcji na zgłoszenia Klientów oraz dostępność części do silników DEUTZ w magazynie. Pozwala to na skuteczne usunięcie awarii w krótkim czasie. Staramy się podejmować działania serwisowe do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia awarii.

 

  facebook                                                                                                                  logo deutz małe